Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Заштедувате:
2.000 ден.

Бесплатна достава
Пакет
Bundle 19" Monitor Fujitsu + Fujitsu Esprimo E710 SFF A Class Refurbished Intel® Pentium® G640/ 4GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Esprimo E710 + Monitor

Product id: 932066, 

Bundle 19" Monitor Fujitsu + Fujitsu Esprimo E710 SFF A Class Refurbished Intel® Pentium® G640/ 4GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home

Bundle 19" Monitor Fujitsu + Fujitsu Esprimo E710 SFF A Class Refurbished Intel® Pentium® G640/ 4GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished - Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклуч...

FUJITSU
Цена: 9.900  ден.
Редовна цена: 11.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на оптички уред
DVD
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Дијагонала
19''
Големина на екран
Технологија на процесор
Intel® Pentium®
Тип на процесор
Брзина на процесор
2.80 GHz
Брзина на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
HDD
320 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст, Пакет
Тип на промоција
Feedback