Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

HP® Spectre x360/ Touch/ 13.3 FHD/ i7-8550U/ 16GB/ 512GB/ IntelHD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 2ZG90EA

Product id: 925657, 

HP® Spectre x360/ Touch/ 13.3 FHD/ i7-8550U/ 16GB/ 512GB/ IntelHD

C-HP Spectrex360/Touch/13.3FHDi7-8550U/16GB/512GB/IntelHD

Veličina ekrana 13.3"
Procesor Intel
Tip procesora Core i7
Broj jezgara Quad Core
Model procesora 8550U
Memorija 16 GB
Tip Diska1 SSD
Disk1 512 GB
Grafika Integrisana
Model VGA Intel HD
Optika Nema
Operativni sistem Windows 10 home
Masa (g) 1260
...

Hp
Цена: 86.083  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 0 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
512 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
13.3"
Големина на екран
Feedback