Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

C-OMEN by HP/ 17.3" FHD IPS 120Hz/ Core™ i7-8750H/ 16 GB DDR4/ 1TB HDD + 256GB SSD/ GeForce® GTX 1070
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт можеме да го обезбедиме во рок од 48 часа по потврдена нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 3ZV50EA

Product id: 928325, 

C-OMEN by HP/ 17.3" FHD IPS 120Hz/ Core™ i7-8750H/ 16 GB DDR4/ 1TB HDD + 256GB SSD/ GeForce® GTX 1070

C-OMEN by HP/17.3 FHD IPS120Hzi7-8750H/16GB/1TB+256/GTX1070

Екран - 43.9 cm (17.3") diagonal FHD 120 Hz IPS anti-glare WLED-backlit (1920 x 1080)
Процесор - 8th Generation Intel® Core™ i7-8750H
Рам меморија - 16 GB DDR4-2666 SDRAM (2 x 8 GB)
Хард диск - 1 TB 7200 rpm SATA
ССД диск - 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Г...

Hp
Цена: 103.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 0 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-11-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
N/A
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
Тип на промоција
Гејмер
Тип на промоција
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
256 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
17.3"
Големина на екран
Feedback