Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Intel® Core™ i5-8400 Processor (9M Cache, up to 4.00 GHz) Coffe Lake s.1151
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 923776, 

Intel® Core™ i5-8400 Processor (9M Cache, up to 4.00 GHz) Coffe Lake s.1151

CPU INTEL i5-8400 2,8GHz 6 CORE 9MB s.1151


ONLY Compatible with Intel 300 Series Motherboard
For A Great VR Experience
Max Turbo Frequency 4.0 GHz
Intel UHD Graphics 630
DDR4 Support
Socket LGA 1151 (300 Series)
Fan and Cooler Included

Intel
Цена: 16.352  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 17-06-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Core Name
Coffee Lake
Code Name
CPU Cores
# 6 Core
Број на јадра CPU Cores
Сокет
Intel® 1151
754 939 AM2/AM3 LGA775 LGA1156 LGA1366
Брзина на процесор
2.80 GHz
Брзина на процесор
Packing
Box
Пакување Packing
Feedback