Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

AMD Ryzen™ 7 2700 Eight-Core 3.2GHz AM4 BOX w/Wraith Spire with RGB LED Cooler
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: YD2700BBAFBOX

Product id: 925444, 

AMD Ryzen™ 7 2700 Eight-Core 3.2GHz AM4 BOX w/Wraith Spire with RGB LED Cooler

CPU AMD Ryzen 7 2700 Eight-Core 3.2GHz AM4 BOX w/Wraith Spire with RGB LED Cooler

AMD Ryzen™ 7 2700

Specifications
# of CPU Cores: 8
# of Threads: 16
Base Clock: 3.2GHz
Max Boost Clock: 4.1GHz
Total L1 Cache: 768KB
Total L2 Cache: 4MB
Total L3 Cache: 16MB
Unlocked: Yes
CMOS: 12nm FinFET
Package: AM4
PC...

AMD
Цена: 17.902  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 360 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-01-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Сокет
AMD® АМ4
754 939 AM2/AM3 LGA775 LGA1156 LGA1366
Брзина на процесор
3.20 GHz
Брзина на процесор
CPU Cores
# 10 Core
Број на јадра CPU Cores
Packing
Box
Пакување Packing
Технологија на процесор
AMD® Ryzen™7
Тип на процесор
Feedback