Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Intel® Core™ i5-7600 Processor 6M Cache, up to 4.10 GHz Kaby Lake 1151 BOX
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: I57600BOX

Product id: 934049, 

Intel® Core™ i5-7600 Processor 6M Cache, up to 4.10 GHz Kaby Lake 1151 BOX

CPU Intel Core i5-7600 Kaby Lake Quad 3.5GHz LGA 1151 6MB BOX

Mfr Part Number: BX80677I57600
Model: Intel Core i5 Processor i5-7600
Core Name: Kaby Lake
Core Count: 4
Thread Count: 4
Clock Speed: 3.5 GHz
Max Turbo Frequency: 4.1 GHz
Intel Smart Cache: 6 MB
DMI3: 8.0 GT/s
Lithography: 14 nm
Socket: LGA 1151...

Intel
Цена: 15.649  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 11-06-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Core Name
Kaby Lake
Code Name
CPU Cores
# 4 Core
Број на јадра CPU Cores
Сокет
Intel® 1151
754 939 AM2/AM3 LGA775 LGA1156 LGA1366
Брзина на процесор
4.10 GHz
Брзина на процесор
Packing
Box
Пакување Packing
Feedback