Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Intel® Core™ i9-7920X X-series Processor 16.5M Cache, up to 4.30 GHz Skylake BOX w/o Cooler
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: I97920XBOX

Product id: 934063, 

Intel® Core™ i9-7920X X-series Processor 16.5M Cache, up to 4.30 GHz Skylake BOX w/o Cooler

CPU Intel Core i9-7920X X-series Skylake Twelve Core 2.9GHz LGA 2066 16.5MB BOX w/o Cooler

Mfr Part Number: BX80673I97920X
Model: Intel Core i9-7920X X-series Processor
Core Name: Skylake
Core Count: 12
Thread Count: 24
Clock Speed: 2.9 GHz
Max Turbo Frequency: 4.3 GHz
Cache: 16.5 MB L3
DMI3: 8.0 GT/s
Litho...

Intel
Цена: 65.782  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i9
Процесори
Core Name
SkyLake™
Процесори
CPU Cores
# 12 Core
Процесори
Сокет
Intel® 2066
Матична
Packing
Box
Процесори
Feedback