Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Intel® Core™ i9-9900K Processor 16M Cache, up to 5.00 GHz Coffee Lake BOX w/o Cooler
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: I99900KBOX

Product id: 934064, 

Intel® Core™ i9-9900K Processor 16M Cache, up to 5.00 GHz Coffee Lake BOX w/o Cooler

CPU Intel Core i9-9900K Coffee Lake Eight Core 3.6GHz LGA 1151 16MB BOX w/o Cooler

Mfr Part Number: BX80684I99900K
Model: Intel Core i9-9900K Processor
Core Name: Coffee Lake
Core Count: 8
Thread Count: 16
Clock Speed: 3.6 GHz
Max Turbo Frequency: 5.0 GHz
SmartCache: 16 MB
DMI3: 8.0 GT/s
Lithography: 14 nm
...

Intel
Цена: 31.976  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i9
Процесори
Core Name
Coffee Lake
Процесори
CPU Cores
# 8 Core
Процесори
Сокет
Intel® 1151
Матична
Брзина на процесор
5.00 GHz
Процесори
Packing
Box
Процесори
Feedback