Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Cooler Liquid NZXT Kraken X52 240mm KRX52-02
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: RLKRX5202

Product id: 924358, 

Cooler Liquid NZXT Kraken X52 240mm KRX52-02

Cooler Liquid NZXT Kraken X52 240mm KRX52-02

Dimensions Radiator: 275 x 123 x 30mm
Pump: 80 x 80 x 52.9mm
Material(s) Aluminum, copper, plastic, ultra-low evaporation rubber, nylon sleeving
Weight 1.08kg
CPU & Socket Intel Socket 1151, 1150, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3, 2066
AMD SocketTR4, AM4, FM2+, FM2, FM...

NZXT
Цена: 8.563  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 10-12-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Сокет
Intel® 1156, Intel® 1366, Intel® 1155, AMD® FM1, AMD® AM3, AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3+, Intel® 2011, AMD® FM2, Intel® 1150, Intel® 1151, AMD® FM2+, Intel® 2011-v3, AMD® АМ4, Intel® 2066
754 939 AM2/AM3 LGA775 LGA1156 LGA1366
Тип на вентилатор
CPU
CPU VGA Case
Feedback