Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Пакет
Подарок
Cooler MSI Core Frozr XL
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: FROZRXL

Product id: 924360, 

Cooler MSI Core Frozr XL

Cooler MSI Core Frozr XL

Solid nickel-plated copper baseplate connected with eight highly efficient 6mm SuperPipes and aluminum fins to dissipate up to 250W of heat from the CPU.
Airflow Control Technology use small indentations in the aluminum fins to direct more airflow onto the heatpipes for better cooling.
MSI...

MSI
Цена: 5.472  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 10-09-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Сокет
Intel® 775, Intel® 1156, Intel® 1366, Intel® 1155, AMD® FM1, AMD® AM3, AMD® AM2, AMD® AM2+, AMD® AM3+, Intel® 2011, AMD® FM2, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 2011-v3, AMD® АМ4, Intel® 2066
754 939 AM2/AM3 LGA775 LGA1156 LGA1366
Тип на вентилатор
CPU
CPU VGA Case
Тип на промоција
Подарок, Гејмер, Пакет
Тип на промоција
Feedback