Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
2.000 ден.

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RAM
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Custom Build

Product id: 896064, 

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RAM

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RAM

Склопувани конфигурации по избор на клиенти. Повеќето со Intel процесори Dual Core, Core2Duo и Core2Quad.

Без оперативен систем, без оптички уред, без меморија и без хард диск.

Хард дискови од 80 - 500 GB
Рам меморија - 2GB - 8GB

6 месеци гаранција, 7 де...

Delux
Цена: 2.500  ден.
Редовна цена: 4.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 180 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на оперативен систем
N/A
Технологија на процесор
Intel® Dual-Core
Тип на процесор
SSD
N/A
Solid State Drive
Брзина на процесор
N/A
Брзина на процесор
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
Тип на меморија
N/A
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Тип на куќиште
Desktop
Mini Midi Desktop
Тип на оптички уред
No OD
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Капацитет на диск
80 GB
HDD Storage Capacity
RAM капацитет
3 GB
Random-Access Memory
Feedback