Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
5.098 ден.

Бесплатна достава
DD-Extreme Overclock i7-6700K, 32GB, GTX1070, 1TB + 240GB SSD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DD-Extreme Overclock

Product id: 697846

DD-Extreme Overclock i7-6700K, 32GB, GTX1070, 1TB + 240GB SS

Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
Дополнителен попуст за купување монитор, принтер ссд со секоја конфигурација.

Матична плоча - Моtherboard Gigabyte Z270-Gaming K3
Процесор - CPU Intel I7-6700K
Меморија - RAM 32GB 2x16GB G.Skill DDR4
Графичка - GPU GeForce GTX1070 G1 Gaming 8GB GDDR5
Куки...

DDCom
Цена: 96.900  ден.
Редовна цена: 101.998  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Last price/stock update: 21-08-2017

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
SSD
240 GB
Solid State Drive
RAM капацитет
32 GB
Random-Access Memory
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст, Гејмер
Тип на промоција
LiveZilla Live Chat Software
Feedback