Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Заштеда:
1.500 ден.

Бесплатна достава
DD-Gamer Gen.9, Intel® Core™ i5-9400F, 8GB RAM, GTX 1650 4GB, 240GB SSD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Part number: DD-Gamer Gen.9

Product id: 904786, 

DD-Gamer Gen.9, Intel® Core™ i5-9400F, 8GB RAM, GTX 1650 4GB, 240GB SSD

Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
Дополнителен попуст за купување монитор, принтер или ссд со секоја конфигурација.

• Матична Плоча - Motherboard H310M Socket 1151
• Процесор - Intel Core i5-9400F (9M Cache, 2.90 GHz)
• Меморија - RAM 8GB DDR4 2666Mhz
• Графичка - GPU GeForce GTX 1650 4GB
...

DDCom
Цена: 33.000  ден.
Редовна цена: 34.500  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 27-05-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Clock Speed:
2.90 GHz
Max Turbo Frequency:
4.10 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Coffee Lake
RAM капацитет
8 GB
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Модел на графичка картичка
GTX 1650
Капацитет на диск
N/A
SSD Capacity
240 GB
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст, Гејмер
Feedback