Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.471 ден.

Бесплатна достава
Подарок
DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-8100, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DD-Gamer Lite

Product id: 697784, 

DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-8100, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD

Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
Дополнителен попуст за купување монитор, принтер или ссд со секоја конфигурација.

• Матична Плоча - Motherboard H310M Socket 1151
• Процесор - Intel® Core™ i3-8100 Processor (6M Cache, 3.60 GHz)
• Меморија - RAM 8GB DDR4 2400Mhz
• Графичка - PCX GeForce G...

DDCom
Цена: 32.500  ден.
Редовна цена: 33.971  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 07-08-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Процесори
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Графичка картичка, Компјутери
Z091
1 TB
Хард диск
Z99
N/A
Solid State Drive
Тип на промоција
Бесплатна достава, Подарок, Попуст
Тип на промоција
RAM капацитет
8 GB
Мемории
Feedback