Ценовник Последна промена: 30.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

You Save:
1.286 ден.

Бесплатна достава
DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-9100F, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DD-Gamer Lite

Product id: 697784, 

DD-Gamer Lite Intel® Core™ i3-9100F, 8GB RAM, GTX 1050 OC, 1TB HDD

Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
Дополнителен попуст за купување монитор, принтер или ссд со секоја конфигурација.

• Матична Плоча - Motherboard H310M Socket 1151
• Процесор - Intel Core i3-9100F (6M Cache, 3.60 GHz)
• Меморија - RAM 8GB DDR4 2666Mhz
• Графичка - PCX GeForce GTX 1050 2GB...

DDCom
Цена: 27.200  ден.
Редовна цена: 28.486  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 1080 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 24-12-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Clock Speed:
3.60 GHz
Core Name
Coffee Lake
Max Turbo Frequency:
4.20 GHz
Максимална брзина на процесор
RAM капацитет
8 GB
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Модел на графичка картичка
GTX 1050
Капацитет на диск
1 TB
SSD Capacity
N/A
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст, Гејмер
Feedback