Ценовник Последна промена: 30.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

You Save:
548 ден.

Бесплатна достава
DD-Office Intel® Celeron® G4900, 4GB, Intel HD 610, 500GB HDD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DD-Office

Product id: 697773, 

DD-Office Intel® Celeron® G4900, 4GB, Intel HD 610, 500GB HDD

Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
Дополнителен попуст за купување монитор, принтер или ссд со секоја конфигурација.

• Матична плоча - Motherboard H310M Socket 1151
• Процесор - Intel® Celeron® Processor G4900
• Меморија - RAM 4GB DDR4 2400Mhz
• Графичка карта - Integrated Intel HD Graphics...

DDCom
Цена: 12.500  ден.
Редовна цена: 13.048  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 1080 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 24-12-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Celeron®
Clock Speed:
3.10 GHz
Core Name
Coffee Lake
Max Turbo Frequency:
3.10 GHz
Максимална брзина на процесор
RAM капацитет
4 GB
Бренд на графичка картичка
Intel® HD
Капацитет на диск
500 GB
SSD Capacity
N/A
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Feedback