Ценовник Последна промена: 30.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

You Save:
2.913 ден.

Бесплатна достава
DD-Overclock AMD Ryzen 5 3600, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DD-Overclock AMD

Product id: 891813, 

DD-Overclock AMD Ryzen 5 3600, 2x8GB RAM, RTX 2060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
Дополнителен попуст за купување монитор, принтер или ссд со секоја конфигурација.

• Матична Плоча - Motherboard AMD B450 Socket AM4
• Процесор - CPU AMD Ryzen 5 3600 (32MB Cache, 3.6GHz)
• Меморија - RAM DDR4 2x8GB 3200MHz
• Графичка - nVidia RTX 2060 6GB
...

DDCom
Цена: 59.000  ден.
Редовна цена: 61.913  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 1080 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 24-12-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
AMD® Ryzen™5
Clock Speed:
3.60 GHz
Core Name
Matisse
Max Turbo Frequency:
4.20 GHz
Максимална брзина на процесор
RAM капацитет
16 GB
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Капацитет на диск
1 TB
SSD Capacity
240 GB
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Feedback