Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
3.398 ден.

Бесплатна достава
Подарок
DD-Overclock CoffeeLake Core™ i5-8600K, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: DD-Overclock CoffeeLake

Product id: 925868, 

DD-Overclock CoffeeLake Core™ i5-8600K, 2x8GB RAM, nVidia GTX1060 6GB, 1TB HDD, 240GB SSD

Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
Дополнителен попуст за купување монитор, принтер или ссд со секоја конфигурација.

• Матична плоча - Motherboard Z370 Socket LGA1151
• Процесор - Intel® Core™ i5-8600K Processor (9M Cache, up to 4.30 GHz)
• Меморија - RAM DDR4 2x8GB 3000MHz
• Графичка карта...

DDCom
Цена: 66.900  ден.
Редовна цена: 70.298  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 03-12-2018
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
Тип на промоција
Бесплатна достава, Подарок, Попуст, ССД
Тип на промоција
SSD
240 GB
Solid State Drive
Feedback