Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

DELL Latitude 7480, 14.0” FHD, i7-7600U, 8GB DDR4, M.2 256GB SSD, Cam + Mic, 4 cell, WiFi 8265AC, BT4.2, Win 10 Pro, 3Yrs
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: N022L748014EMEA

Product id: 922576, 

DELL Latitude 7480, 14.0” FHD, i7-7600U, 8GB DDR4, M.2 256GB SSD, Cam + Mic, 4 cell, WiFi 8265AC, BT4.2, Win 10 Pro, 3Yrs

NOTEBOOK DELL Latitude 7480, 14.0” FHD, i7-7600U, 8GB DDR4, M.2 256GB SSD, Cam + Mic, 4 cell, WiFi 8265AC, BT4.2, Win 10 Pro, 3Yrs

DELL
Цена: 81.372  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-01-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Windows 10
SSD
256 GB
Solid State Drive
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
14"
Големина на екран
Feedback