Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.100 ден.

Бесплатна достава
DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Latitude E6430

Product id: 932068, 

DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10

DELL Latitude E6430 14" Intel® Core™ i7-3720QM Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz/ 8GB DDR3/320Gb /DVD RW/ Win10

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и кабли...

DELL
Цена: 19.900  ден.
Редовна цена: 21.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-01-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
14"
Телевизори, Монитори и Телефони
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Процесори
Clock Speed:
2.60 GHz
Процесори
Max Turbo Frequency:
3.60 GHz
Процесор
Core Name
Ivy Bridge
Процесори
RAM капацитет
8 GB
Мемории
Капацитет на диск
320 GB
Хард диск, Компјутери, refurbished
SSD Capacity
N/A
Refurbished
Бренд на графичка картичка
Intel® HD
Графичка картичка, Компјутери
Тип на оптички уред
DVD-/+RW
ЦД
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback