Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

DELL Latitude E7440 14" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4310U/ 4GB DDR3/ SSD 256GB/ NoOD/ Win10
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Latitude E7440

Product id: 932070, 

DELL Latitude E7440 14" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4310U/ 4GB DDR3/ SSD 256GB/ NoOD/ Win10

DELL Latitude E7440 14" I5-4310U-2000Mhz/4GB DDR3 /SSD 256Gb NoOD Win10

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished - Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Промотивно 12 месеци га...

DELL
Цена: 22.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Дијагонала
14"
Големина на екран
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Брзина на процесор
3.00 GHz
Брзина на процесор
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
Тип на оптички уред
DVD-/+RW
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
256 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Тип на промоција
ССД
Тип на промоција
Feedback