Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

You Save:
1.600 ден.

Бесплатна достава
DELL Latitude E7440 14" IPS Core™ i5-4310U/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Win10Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: We have this product in stock and can be delivered it from our office immediately.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Latitude E7440

Product id: 935018, 

DELL Latitude E7440 14" IPS Core™ i5-4310U/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Win10Home

DELL Latitude E7440 14" IPS Core™ i5-4310U/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Win10Home A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Пр...

DELL
Цена: 23.900  ден.
Редовна цена: 25.500  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 365 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2020
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
14"
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Clock Speed:
2.00 GHz
Max Turbo Frequency:
3.00 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Haswell
RAM капацитет
8 GB
Капацитет на диск
N/A
SSD Capacity
256 GB
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Тип на оптички уред
No OD
Type Of Operating System
Windows 10 Home
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Feedback