Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

DELL NB G3 15 3579, Intel Core i7-8750H / 15.6" FHD/ 8GB DDR4/ 128 GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5,Wireless/ Ubuntu 16.04, 4cell, Black, 3Y
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: N/A

Product id: 927612, 

DELL NB G3 15 3579, Intel Core i7-8750H / 15.6" FHD/ 8GB DDR4/ 128 GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5,Wireless/ Ubuntu 16.04, 4cell, Black, 3Y

DELL NB G3 15 3579

Процесор - Intel Core i7-8750H Processor(6Core,9MB Cache, up to 4.1GHz w/Turbo Boost)
Дијагонала - 15.6" FHD (1920x1080) IPS AG
Рам меморија - 8GB DDR4 2666Mhz
ССД диск - 128 GB SSD
Хард диск - 1TB HDD
Графичка картичка - NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5
Останато - Wireless, BT, Backli...

DELL
Цена: 56.926  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-08-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Линукс
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
128 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback