Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

DELL NB G5 15 5587,Intel Core i7-8750H/ 15.6" FHD/ 16GB DDR4 / 256GB SSD + 1TB HDD/ NVIDIA GeForce GTX 1060/ Black, 3Y
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: N/A

Product id: 927613, 

DELL NB G5 15 5587,Intel Core i7-8750H/ 15.6" FHD/ 16GB DDR4 / 256GB SSD + 1TB HDD/ NVIDIA GeForce GTX 1060/ Black, 3Y

DELL NB G5 15 5587

Процесор - Intel Core i7-8750H Processor (6Core,9MB Cache,up to 4.1GHz w/Turbo Boost)
Дијагонала - 15.6" FHD(1920x1080) IPS AG
Рам меморија - 16GB DDR4 2666Mhz (2x8Gb),
ССД диск - 256GB SSD
Хард диск - 1TB HDD
Графички картички - NVIDIA GeForce GTX 1060 OC 6GB GDDR55
Останато - Wireless, BT,...

DELL
Цена: 77.928  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-08-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Тип на процесор
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Линукс
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
256 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback