Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

DELL NB Inspiron 3567, Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache) ,15.6" HD (1366x768) WLED with TL, 4GB (1x4GB) DDR4, 128GB SSD , Intel Hd 520, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu 16.04, 4-cell, Black, 3Y
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: N/A

Product id: 925821, 

DELL NB Inspiron 3567, Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache) ,15.6" HD (1366x768) WLED with TL, 4GB (1x4GB) DDR4, 128GB SSD , Intel Hd 520, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu 16.04, 4-cell, Black, 3Y

DELL NB Inspiron 3567

Процесор - Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache)
Дијагонала - 15.6" HD (1366x768) WLED with TL
Рам меморија - 4GB (1x4GB) DDR4
ССД Диск - 128GB SSD
Графичка картичка - Intel Hd 520
Останато - DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu 16.04, 4-cell, Black, 3Y

DELL
Цена: 21.997  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 24-06-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Линукс
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
128 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback