Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

DELL NB Inspiron 3567, Intel Core i5-7200U, 15.6" FHD, 4GB DDR4, 1TB HDD, Intel Graphics 620, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu 16.04, 4-cell, Black, 3Y
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: N/A

Product id: 927611, 

DELL NB Inspiron 3567, Intel Core i5-7200U, 15.6" FHD, 4GB DDR4, 1TB HDD, Intel Graphics 620, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu 16.04, 4-cell, Black, 3Y

DELL NB Inspiron 3567

Процесор - Intel Core i5-7200U (up to 3.1 GHz, 3MB Cache)
Дијагонала - 15.6" FHD (1920x1080) AG
Рам меморија - 4GB DDR4 2400MHz
Хард диск - 1TB HDD
Графичка картичка - Intel Graphics 620, DVD+/-RW, Wireless, BT
Оперативен систем - Ubuntu 16.04, 4-cell, Black, 3Y

DELL
Цена: 29.402  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 05-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Линукс
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
1 TB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback