Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.923 ден.

Бесплатна достава
DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-8250U, 15.6" FHD, 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeon 530 2GB GDDR5, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, 3-cell, Blue, 3Y
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: N/A

Product id: 927608, 

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i5-8250U, 15.6" FHD, 8GB DDR4, 2TB HDD, AMD Radeon 530 2GB GDDR5, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, 3-cell, Blue, 3Y

DELL NB Inspiron 5570

Процесор - Intel Core i5-8250U (6M Cache, up to 3.40 GHz)
Дијагонала - 15.6" FHD (1920x1080) AG
Рам меморија - 8GB DDR4
Хард диск - 2TB HDD
Графичка картичка - AMD Radeon 530 2GB GDDR5
Оптички уред - DVD+/-RW
Останато - Wireless, BT
Оперативен систем - Ubuntu
Батерија - 3-cell
Боја - B...

DELL
Цена: 36.544  ден.
Редовна цена: 38.467  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 05-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Линукс
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Graphics Processing Unit
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
HDD
2 TB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback