Ценовник Последна промена: 28.01.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

DELL NB Vostro 3568, Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache), 15.6" HD (1366x768) AG, 4GB (1x4GB) 2400MHz DDR4, 500 Gb Sata HDD, Intel HD, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, 4-cell, 3Y
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: N028VN3568EMEA01

Product id: 925033, 

DELL NB Vostro 3568, Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache), 15.6" HD (1366x768) AG, 4GB (1x4GB) 2400MHz DDR4, 500 Gb Sata HDD, Intel HD, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, 4-cell, 3Y

DELL NB Vostro 3568

Процесор - Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache)
Дијагонала - 15.6" HD (1366x768) AG
Рам меморија - 4GB (1x4GB) 2400MHz DDR4
Хард диск - 500 Gb Sata HDD
Графичка картичка - Intel HD
Останато - DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, 4-cell, 3Y

DELL
Цена: 24.871  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 08-02-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Линукс
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback