Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

DELL OptiPlex 3050MT, i5-7500, 4GB DDR4, 500GB HDD, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, Win 10 Pro 64bit, VGA port,3 Yrs
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: S0151O3050MTCEE

Product id: 922574, 

DELL OptiPlex 3050MT, i5-7500, 4GB DDR4, 500GB HDD, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, Win 10 Pro 64bit, VGA port,3 Yrs

PERSONAL COMPUTER DELL OptiPlex 3050MT, i5-7500, 4GB DDR4, 500GB HDD, DVD+/-RW, Kbd & Mouse, Win 10 Pro 64bit, VGA port,3 Yrs

DELL
Цена: 34.333  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-01-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Оперативен систем
Windows 10
Feedback