Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.000 ден.

Бесплатна достава
DELL OptiPlex 7010 A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 8GB RAM / 120GB SSD + 250 GB HDD / Win10Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 7010 i3 Win10Pro

Product id: 926004, 

DELL OptiPlex 7010 A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 8GB RAM / 120GB SSD + 250 GB HDD / Win10Pro

DELL OptiPlex 7010 Intel Core i3-3220/4GB RAM /128GB SSD + 250 GB HDD /Win10

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished - Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Промотивно 1 годин...

DELL
Цена: 16.500  ден.
Редовна цена: 17.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 20-08-2018
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на оперативен систем
Windows 10 Pro
Тип на оптички диск
No OD
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Брзина на процесор
3.30 GHz
Брзина на процесор
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
Капацитет
250 GB
Storages Capacity
Тип на меморија
DDR3
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Тип на куќиште
SFF - Small From Factor
Mini Midi Desktop
SSD
120 GB
Solid State Drive
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст, ССД
Тип на промоција
Feedback