Ценовник Последна промена: 26.03.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

You Save:
1.000 ден.

Бесплатна достава
DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: We have this product in stock and can be delivered it from our office immediately.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Optiplex 980

Product id: 932056, 

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Пр...

DELL
Цена: 11.900  ден.
Редовна цена: 12.900  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Warranty: 365 days
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

continue
checkout


tell a friend
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2020
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на куќиште
Tower Case
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Clock Speed:
2.80 GHz
Max Turbo Frequency:
3.50 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Lynnfield
RAM капацитет
4 GB
Тип на меморија
DDR3
Капацитет на диск
320 GB
SSD Capacity
N/A
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Тип на оптички уред
DVD
Type Of Operating System
Windows 10 Home
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Feedback