Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

DELL PowerEdge R720-2U A Class Refurbished 2 x Xeon® E5-2680/ 64GB RAM /4 x SAS 600Gb/ No optic 2 x PSU Raid H710 idrac 3.5 inch type
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Poweredge R720

Product id: 932077, 

DELL PowerEdge R720-2U A Class Refurbished 2 x Xeon® E5-2680/ 64GB RAM /4 x SAS 600Gb/ No optic 2 x PSU Raid H710 idrac 3.5 inch type

DELL-Poweredge R720-2U

Процесор - 2 x Intel® Xeon® Processor E5-2680 (20M Cache, 2.70 GHz, 8.00 GT/s Intel® QPI)
Рам меморија - 64GB RAM
Хард диск - 4 x SAS 600Gb
Останато - No optic-2xPSU- Raid H710- idrac- 3.5 inch type

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤...

DELL
Цена: 110.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
64 GB
Random-Access Memory
Тип на куќиште
Rack Server
Mini Midi Desktop
Тип на оперативен систем
N/A
HDD
2 TB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Feedback