Ценовник Последна промена: 08.10.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
2.000 ден.

Бесплатна достава
DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: P2412H

Product id: 906542, 

DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI

Monitor DELL Professional P2412H 24" А Class 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI A Class Refurbished

*Panel size - 60.97cm
24 Inches (24-inch wide viewable image size)
*Optimal Resolution - 1920 x 1080 at 60 Hz
*Contrast Ratio - 1000: 1 (typical), Dynamic Contrast Ratio : 2 Million:1 (Max)
*Br...

DELL
Цена: 7.500  ден.
Редовна цена: 9.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-10-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
24''
Телевизори, Монитори и Телефони
Резолуција на монитор
1920x1080 (FHD)
Монитори
Дисплеј порти
DVI, USB, VGA
Монитори и Телевизори
Време на одзив
5 ms
Монитори
Тип на монитор
LED
Монитори
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Built-in Speakers
Не
Монитори
Feedback