Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

DELL R230 E3-1220v6, 16GB UDIMM 2400, 4 x 1TB 3.5” HDD, PERC H330, DVDRW, iDRAC8, bezel, Static Rails, 3y
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: 210-AEXB

Product id: 922573, 

DELL R230 E3-1220v6, 16GB UDIMM 2400, 4 x 1TB 3.5” HDD, PERC H330, DVDRW, iDRAC8, bezel, Static Rails, 3y

SERVER DELL R230 E3-1220v6, 16GB UDIMM 2400, 4 x 1TB 3.5” HDD, PERC H330, DVDRW, iDRAC8, bezel, Static Rails, 3y

DELL
Цена: 87.653  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-01-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
HDD
4 TB
Hard Disk Drive
Технологија на процесор
Intel® Xeon®
Тип на процесор
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Feedback