Ценовник Последна промена: 15.12.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

30.06.2017

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен. ...

Hosted By DDHost

DELL Vostro 3568, 15.6” FHD Black, i5-7200U, 8GB DDR4 2400MHz, 256GB SSD, R5 M420 2GB, DVDRW,Cam + Mic, 4 cell, WiFi , BT, Win 10 Pro,3Yrs, PO
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: N060PSPCVN3568EMEA01_1801

Product id: 922579, 

DELL Vostro 3568, 15.6” FHD Black, i5-7200U, 8GB DDR4 2400MHz, 256GB SSD, R5 M420 2GB, DVDRW,Cam + Mic, 4 cell, WiFi , BT, Win 10 Pro,3Yrs, PO

NOTEBOOK DELL Vostro 3568, 15.6” FHD Black, i5-7200U, 8GB DDR4 2400MHz, 256GB SSD, R5 M420 2GB, DVDRW,Cam + Mic, 4 cell, WiFi , BT, Win 10 Pro,3Yrs, PO

DELL
Цена: 44.612  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 09-01-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
SSD
256 GB
Solid State Drive
Оперативен систем
Windows 10
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback