Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

DIMM 16GB DDR4 3200Mhz Kingston CL18 HyperX Fury Black
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: HX432C18FB16

Product id: 928338, 

DIMM 16GB DDR4 3200Mhz Kingston CL18 HyperX Fury Black

DIMM 16GB DDR4 3200Mhz Kingston CL18 HyperX Fury Black

FURY Memory Black - 16GB Module - DDR4 3200MHz CL18 DIMM
Part Number: HX432C18FW/16
Specs: DDR4 , 3200MHz , CL18 , 1.2V , Unbuffered ,

DESCRIPTION

HyperX HX432C18FB/16 is a 2G x 64-bit (16GB) DDR4-3200 CL18
SDRAM (Synchronous DRAM) 2Rx8, memory module, ...

Kingston
Цена: 6.350  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1800 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 19-04-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
RAM капацитет
16 GB
Random-Access Memory
Слот
DIMM
Network Adapter Slot
Магистралa
3200 MHz
Magistrala
Тип на меморија
DDR4
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Feedback