Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Dell Inspiron Notebook 3567  Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 3M Cache), 4GB 2400MHz DDR4 SDRAM, 256 GB SSD, AMD Radeon R5 M43
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 922567, 

Dell Inspiron Notebook 3567 Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 3M Cache), 4GB 2400MHz DDR4 SDRAM, 256 GB SSD, AMD Radeon R5 M43

Dell Inspiron Notebook 3567 Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz 3M Cache)
• 4GB 2400MHz DDR4 SDRAM
• 256 GB SSD
• AMD Radeon R5 M430 2GB DDR3
• DVD+/-RW
• Webcam HD (720p) with Single Digital Microphone
• Multi-touch gesture-enabled pad with integrated scrolling
• HDMI x 1
• USB 3.0 x 2
• USB 2.0 x 1
• R...

DELL
Цена: 34.886  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-10-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Оперативен систем
Линукс
Бренд на графичка картичка
AMD® Radeon™
Graphics Processing Unit
HDD
N/A
Hard Disk Drive
SSD
256 GB
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Дијагонала
15.6''
Големина на екран
Feedback