Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Пакет
Dell Optiplex 9030 AIO A Class Refurbished 23 " Intel® Core™ i5-4590S/ 8GB RAM/ 500GB HDD / DVD-RW / Webcam/ Windows 10 Pro
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: OPTIPLEX 9030

Product id: 930216, 

Dell Optiplex 9030 AIO A Class Refurbished 23 " Intel® Core™ i5-4590S/ 8GB RAM/ 500GB HDD / DVD-RW / Webcam/ Windows 10 Pro

All in One Optiplex 9030 AIO 23 " i5-4590s 4th gen /8GB /500Gb /DVD RW /Webcam

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Промотивно 1 годи...

DELL
Цена: 28.900  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 13-03-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i5
Тип на процесор
RAM капацитет
8 GB
Random-Access Memory
Брзина на процесор
3.70 GHz
Брзина на процесор
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
HDD Storage Capacity
500 GB
HDD Storage Capacity Капацитет
Тип на меморија
DDR3
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Тип на оптички уред
DVD-/+RW
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Тип на куќиште
All in One
Mini Midi Desktop
Тип на оперативен систем
Windows 10 Pro
SSD
N/A
Solid State Drive
Тип на промоција
Пакет
Тип на промоција
Feedback