Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.158 ден.

Бесплатна достава
Подарок
Dell PC Optiplex 3050 MT, Core™ i3-7100, 4GB RAM, 500GB HDD, DVD+/-RW, Intel HD Graphics, Kb + Mouse, Ubuntu
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: N009O3050MT

Product id: 923689, 

Dell PC Optiplex 3050 MT, Core™ i3-7100, 4GB RAM, 500GB HDD, DVD+/-RW, Intel HD Graphics, Kb + Mouse, Ubuntu

Dell PC Optiplex 3050 MT

Процесор - Intel® Core™ i3-7100 Processor (3M Cache, 3.90 GHz)
Рам меморија - 4GB Ram DDR4
Хард Диск - 500GB HDD
Оптички уред - DVD+/-RW
Графичка картичка - Intel HD Graphics
Гратис - Тастатура и Маус
Останато - Vga port, Serial port
Оперативен систем - Ubuntu
Гаранција - 3 години

DELL
Цена: 27.802  ден.
Редовна цена: 28.961  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 1080 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 16-01-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Тип на промоција
Бесплатна достава, Подарок, Попуст
Тип на промоција
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
Бренд на графичка картичка
Intel® HD Graphics
Graphics Processing Unit
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
HDD
500 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
Оперативен систем
Линукс
Feedback