Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.100 ден.

Бесплатна достава
Подарок
Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print/ Win10 Home
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Celsius H710

Product id: 896072, 

Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print/ Win10 Home

Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print/ Win10 Home A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи г...

FUJITSU
Цена: 31.900  ден.
Редовна цена: 33.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 02-09-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Процесори
Дијагонала
15.6''
Телевизори, Монитори и Телефони
RAM капацитет
8 GB
Мемории
Бренд на графичка картичка
nVidia® Quadro®
Графичка картичка, Компјутери
Тип на оперативен систем
Windows 10 Home
-
SSHD
N/A
-
Clock Speed:
3.30 GHz
Процесори
Тип на оптички уред
No OD
ЦД
Тип на промоција
Бесплатна достава, Подарок, Попуст
Тип на промоција
SSD Capacity
128 GB
Refurbished
Капацитет на диск
N/A
Хард диск, Компјутери, refurbished
Feedback