Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
6.100 ден.

Бесплатна достава
Подарок
Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Celsius H710

Product id: 896072, 

Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print

Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print A Class Refurbished

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите ...

FUJITSU
Цена: 26.900  ден.
Редовна цена: 33.000  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 21-02-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
15.6''
Технологија на процесор
Intel® Core™ i7
Процесори
Clock Speed:
2.20 GHz
Max Turbo Frequency:
3.20 GHz
Максимална брзина на процесор
Core Name
Sandy Bridge EP
RAM капацитет
8 GB
Капацитет на диск
N/A
Капацитет на диск
SSD Capacity
128 GB
Бренд на графичка картичка
nVidia® Quadro™
Тип на оптички уред
No OD
ЦД
Тип на оперативен систем
N/A
-
Тип на промоција
Бесплатна достава, Подарок, Попуст
Тип на промоција
Feedback