Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Заштедувате:
1.000 ден.

Бесплатна достава
Fujitsu Esprimo Q900 Media center Micro PC A class Refurbished Intel® Core™ i3-2330M/ 4GB DDR3 RAM / 320GB HDD / WiFi
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Го имаме овој продукт на залиха и може да се испорача од нашата канцеларија веднаш.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: Esprimo Q900

Product id: 924000, 

Fujitsu Esprimo Q900 Media center Micro PC A class Refurbished Intel® Core™ i3-2330M/ 4GB DDR3 RAM / 320GB HDD / WiFi

Fujitsu Esprimo Q900 Media center Micro PC A class Refurbished Intel® Core™ i3-2330M/ 4GB DDR3 RAM / 320GB HDD / WiFi

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished - Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и к...

FUJITSU
Цена: 7.500  ден.
Редовна цена: 8.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 18-04-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Брзина на процесор
2.20 GHz
Брзина на процесор
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
Капацитет на диск
320 GB
HDD Storage Capacity
Тип на меморија
DDR3
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Тип на куќиште
Micro Case
Mini Midi Desktop
Тип на оперативен систем
N/A
SSD
N/A
Solid State Drive
Тип на оптички уред
No OD
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Тип на промоција
Бесплатна достава, Попуст
Тип на промоција
Feedback