Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Fujitsu LifeBook S752 14" A class Refurbished Intel® Core™ i3-3120M/ 4GB DDR3 / 320 GB HDD /Docking station
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: Овој продукт моментално не е на залиха. Контактирајте не за информации за можност за нарачка.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: LifeBook S752

Product id: 926011, 

Fujitsu LifeBook S752 14" A class Refurbished Intel® Core™ i3-3120M/ 4GB DDR3 / 320 GB HDD /Docking station

Fujitsu LifeBook S752 А клас Intel Core i3 3120M 2500Mhz 3MB/4GB So-Dimm DDR3 /320 GB SATA 14" 1366x768 WXGA LED 16:9 Slim DVD-RW WWAN eSATA DisplayPort + Docking station Windows 10 Home MAR

➤ All units are individually packed in high quality boxes, including cables/addapters
➤ А класа - refurbished, Сите компјутер...

FUJITSU
Цена: 12.500  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 365 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-11-2018

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Технологија на процесор
Intel® Core™ i3
Тип на процесор
Дијагонала
14"
Големина на екран
RAM капацитет
4 GB
Random-Access Memory
Брзина на процесор
2.50 GHz
Брзина на процесор
Бренд на графичка картичка
Integrated VGA
Graphics Processing Unit
Тип на оперативен систем
N/A
HDD
320 GB
Hard Disk Drive
SSD
N/A
Solid State Drive
SSHD
N/A
Solid-State Hybrid Drive
Тип на оптички диск
No OD
CD DVD DVD-RW Combo Drive
Feedback