Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

GARMIN Drive 50 EU LM, Модел 2016 5" (480x272) Првокласен GPS Навигациски уред за автомобил, вклучени мапи од цела ЕВРОПА со ДОЖИВОТНО БЕСПЛАТНО ОБНОВУВАЊЕ
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Product id: 897629, 

GARMIN Drive 50 EU LM, Модел 2016 5" (480x272) Првокласен GPS Навигациски уред за автомобил, вклучени мапи од цела ЕВРОПА со ДОЖИВОТНО БЕСПЛАТНО ОБНОВУВАЊЕ

GARMIN Drive 50 EU LM
• Модел 2016 5`` (480x272) Првокласен GPS Навигациски уред за автомобил
• вклучени мапи од цела ЕВРОПА со ДОЖИВОТНО БЕСПЛАТНО ОБНОВУВАЊЕ ( Грција
• Бугарија
• Макеоднија
• Албанија
• Косово
• Србија
• Црна Гора
• Босна
• Хрватска
• Словенија
• Австрија
• Романија
• Унгарија
• Чешка
...

GARMIN
Цена: 10.239  ден.
ДДВ 18% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 15-07-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Дијагонала
5''
Големина на екран
Feedback