Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

GIGABYTE Mothetboard AMD AM4, A320, 2xDDR4, 1xPCI-ex16 @16, 2xPCI-ex1, 1x M.2, 2xSATA ex, 8xSATA 6Gb/s, RAID 0/1/10, 6xUSB 3.1, 6xUSB2, 2xPS/2, 1xDVI-D, 1xHDMI, 1xRJ-45, 3xAudioJack
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: GA-A320M-H

Product id: 931594, 

GIGABYTE Mothetboard AMD AM4, A320, 2xDDR4, 1xPCI-ex16 @16, 2xPCI-ex1, 1x M.2, 2xSATA ex, 8xSATA 6Gb/s, RAID 0/1/10, 6xUSB 3.1, 6xUSB2, 2xPS/2, 1xDVI-D, 1xHDMI, 1xRJ-45, 3xAudioJack

GIGABYTE Mothetboard AMD AM4, A320, 2xDDR4, 1xPCI-ex16 @16, 2xPCI-ex1, 1x M.2, 2xSATA ex, 8xSATA 6Gb/s, RAID 0/1/10, 6xUSB 3.1, 6xUSB2, 2xPS/2, 1xDVI-D, 1xHDMI, 1xRJ-45, 3xAudioJack

Supports AMD Ryzen™ 2nd Generation/ Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics/ Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics/ Ryzen™ 1st Generation/ 7th G...

GIGABYTE
Цена: 3.143  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 990 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 04-08-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Чипсет
AMD®
Матични плочи
Chipset Series
AMD® A320
Матични плочи
Сокет
AMD® АМ4
Матична
Тип на меморија
DDR4
Рам меморија, Графичка картичка
Feedback