Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

GigaByte GeForce™ GTX 1650 PCI-E 3.0, 4GB,OC edition, 128bit, WINDFORCE X2 Fan, 8002MHz, GDDR5, HDMIx2, DPx1
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: GV-N1650OC-4GD

Product id: 935150, 

GigaByte GeForce™ GTX 1650 PCI-E 3.0, 4GB,OC edition, 128bit, WINDFORCE X2 Fan, 8002MHz, GDDR5, HDMIx2, DPx1

GigaByte PCI-E 3.0, 4GB, GeForce GTX 1650 OC edition, 128bit, WINDFORCE X2 Fan, 8002MHz, GDDR5, HDMIx2, DPx1

Features
Powered by GeForce® GTX 1650
Integrated with 4GB GDDR5 128-bit memory interface
WINDFORCE 2X Cooling System with alternate spinning fans
80 mm unique blade fan


Core Clock
1710 MHz (Referenc...

GIGABYTE
Цена: 10.943  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 990 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 01-11-2019
Продуктот не е ажуриран повеќе од 15 дена. Контактирајте не за информација за цена и залиха.

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Графичка картичка, Компјутери
Модел на графичка картичка
GTX 1650
Графичка картичка, Компјутери
RAM капацитет
4 GB
Мемории
Тип на меморија
GDDR5
Рам меморија, Графичка картичка
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
Графичка картичка
Feedback