Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Gigabyte AORUS Graphics Card SLI HB bridge (1 slot spacing)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: GCA2WAYSLI

Product id: 925440, 

Gigabyte AORUS Graphics Card SLI HB bridge (1 slot spacing)

Gigabyte AORUS Graphics Card SLI HB bridge (1 slot spacing)
Features
Supports 2 way SLI on NVIDIA GTX 10 series graphics card
Supports Dual Link SLI HB (high bandwidth)
Optimized for 4K+ resolution
AORUS logo LED illumination
1 slot PCI-E spacing

Interface: NVIDIA SLI Technology, Supports Nvidia GTX 1080 Ti se...

GIGABYTE
Цена: 1.524  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 0 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 12-08-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Графичка картичка, Компјутери
Тип на меморија
GDDR5
Рам меморија, Графичка картичка
Модел на графичка картичка
GeForce™ 1080
Графичка картичка, Компјутери
RAM капацитет
N/A
Мемории
Слот на графичка картичка
PCI Express
Графичка картичка
Feedback