Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Gigabyte AORUS GeForce® RTX 2080 SUPER™ WATERFORCE 8G GDDR6 3xHDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА: This product is not currently in stock. Контактирајте us for information about the possibility to order.


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме откако ќе ја потврдите нарачката.  Услугата за достава е бесплатна за нарачки платени онлјан или во банка. За плаќање при достава (со откуп) клиентот ја плаќа цената за достава 150 денари +1% од вкупната цена на нарачката. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина и за населени места надвор од град се менливи.Бесплатната испорака е во рок 1-4 работни дена за Скопје и Македонија. За населени места надвор од Скопје, помали градови, села испораката е 2-7 работни дена.

Part number: GVN208SAORUSW8GC

Product id: 935795, 

Gigabyte AORUS GeForce® RTX 2080 SUPER™ WATERFORCE 8G GDDR6 3xHDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB

Gigabyte AORUS GeForce RTX 2080 SUPER WATERFORCE 8GB GDDR6 3xHDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB

Features
Powered by GeForce® RTX 2080 SUPER™
Integrated with 8GB GDDR6 256-bit memory interface
WATERFORCE all-in-one cooling system
240mm radiator with 2x 120mm RGB fans
7 Video Outputs
RGB Fusion 2.0 – synchronize with...

GIGABYTE
Цена: 54.775  ден.
VAT 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 денови
Наплата
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 26-05-2020

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce™
Модел на графичка картичка
RTX 2080
RAM капацитет
8 GB
Тип на меморија
GDDR6
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
Тип на промоција
Гејмер
Feedback