Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Gigabyte PCX AORUS GeForce RTX 2060 XTREME 6GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: GVN2060AORUSX6GC

Product id: 931572, 

Gigabyte PCX AORUS GeForce RTX 2060 XTREME 6GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X

Gigabyte PCX AORUS GeForce RTX 2060 XTREME 6GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X

Features
Powered by GeForce RTX™ 2060
Integrated with 6GB GDDR6 192-bit memory interface
WINDFORCE Stack 3X 100mm Cooling System
Advanced Copper Back Plate Cooling
RGB Fusion 2.0 – synchronize with other AORUS device...

GIGABYTE
Цена: 27.521  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 19-04-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
Тип на меморија
GDDR6
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Модел на графичка картичка
GeForce™ RTX
RAM капацитет
6 GB
Random-Access Memory
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
AGP, PCIE
Feedback