Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Gigabyte PCX GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 WINDFORCE 2X
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка.

ЗАЛИХА:


ПЛАЌАЊЕ: Со кредитна картичка, уплата во банка, или при достава на производот.


ИСПОРАКА:

Продуктите можете да ги подигнете од нашата канцеларија или да ви ги испорачаме по потврдена нарачка. Услугата за достава во Скопје се наплатува по цена од 100 ден. За достава до населени места надвор од Скопје, чини 150 ден. Овие цени важат за производи до 5 килограми. Цените за поголема тежина се менливи.

Part number: GVN2060OC6GD

Product id: 931574, 

Gigabyte PCX GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 WINDFORCE 2X

Gigabyte PCX GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 WINDFORCE 2X

Features
Powered by GeForce RTX™ 2060
Integrated with 6GB GDDR6 192-bit memory interface
WINDFORCE 2X Cooling System with alternate spinning fans
90mm unique blade fans
Protection back plate

Graphics Processing: GeForce RTX™ 2060
Core Cl...

GIGABYTE
Цена: 23.579  ден.
ДДВ 5% : (вклучен во цената)
Гаранција: 720 дена
Наплата
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


препорачај на пријател
Последна промена на цена/залиха: 19-04-2019

Сите производи не се секогаш достапни во продавницата, дел од производите се испорачуваат по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Карактеристики
Вредност
Опис
Бренд на графичка картичка
nVidia® GeForce®
Graphics Processing Unit
Тип на меморија
GDDR6
GDDR, HBM, SDRAM, SO-DIMM
Модел на графичка картичка
GeForce™ RTX
RAM капацитет
6 GB
Random-Access Memory
Слот на графичка картичка
PCI-E 3.0
AGP, PCIE
Feedback